l1

BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR

Vrbanska cesta 30, 2000 Maribor

Telefon: (02) 235 37 00, Telefaks: (02) 235 37 01

     eko sola  erasmus logo web3 facebook-icon

 

 

 

Ta stran uporablja piškotke. Z nadaljevanjem uporabe te strani soglašate z uporabo piškotkov.

Če ne spremenite nastavitev, se z njimi strinjate.

Razumem

logotip EKP 2014 2020 SIO 2020

Govorilne ure za šolsko leto 2018/19

Na tem mestu najdete razporeditev dopoldanskih govorilnih ur v šolskem letu 2018/2019.

Telefonska številka zbornice: 02/2353705.

PRIIMEK in IME učitelja Govorilna ura prostor
1. BRUMEN KRALJ Zdenka (razrednik 2.a PTI) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
2. CAJZEK Milena SRE, 8.50 - 9.35 Zbornica
3. DAMJAN Božidar PON, 12.35 - 13.20 Zbornica
4. DOLINAR-PAULIČ Kristina PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
5. GOGER Ines (razrednik 3.e) ČET, 8.50 - 9.35 Zbornica
6. GRAČNER Andreja (razrednik 1.e) PET, 10.55 - 11.40 Zbornica
7. GRAČNER Simon (razrednik 2.a) SRE, 10.55 - 11.40 Zbornica
8. HORVAT Natalija ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
9. JAKOPIN Drago (razrednik 1.a PTI) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
10. JAMŠEK Peter ČET, 8.50 - 9.35 Delavnica
11. JUVAN PASTIRK Darja (razrednik 1.c) ČET, 10.05 – 10.50 Zbornica
12. KAJBA-MORI Barbara TOR, 11.45 - 12.30 Zbornica
13. KANCLER Franc Po dogovoru Pisarna vodje posestva
14. KASENBURGER Urška (razrednik 4.d) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
15. KLOBASA Nina (razrednik 2.b) ČET, 12.35 - 13.20 Zbornica
16. KOLMANIČ-BUČAR Marija TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
17. KOSTREVC Andrej PON, 8.00 – 8.45 Pisarna organizat. PRA
18. KRAJNC Anton Po dogovoru Pisarna ravnatelja
19. LAMPRET Boštjan (razrednik 3.c) SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
20. MALINGER Branka SRE, 10.55 - 11.40
Zbornica
21. MATJAŠIČ Tanja (razrednik 3.f) PON, 12.35 - 13.20 Zbornica
22. MIKOLIČ Uroš (razrednik 2.d) PET, 12.35 - 13.20 Zbornica
23. OBLAK Lea (razrednik 3.d) ČET, 10.55 – 11.40 Zbornica
24. PERKO Denis TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
25. PERKO Klementina (razrednik 1.a) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
26. PIRNAT Vesna (razrednik 4.c) PON, 10.05 - 11.40 Zbornica
27. PODBREŽNIK Samo ČET, 12.35 - 13.20 Zbornica
28. PODJAVORŠEK Andrej PON, 9.40 - 10.25 Zbornica
29. PUKŠIČ Nataša (razrednik 4.b)/FUKS Mirjana
SRE, 8.50 - 9.35 Zbornica
30. RAJH Andreja TOR, 12.30 - 13.00 Zbornica
31. REHER Srečko TOR, 8.00 - 8.45 Zbornica
32. ROČENOVIČ Jasmina (razrednik 2.c) TOR, 10.55 - 11.40 Zbornica
33. RUBIN BRAČKO Monika (razrednik 1.b) PET, 8.50 - 9.35 Zbornica
34. SANTIN-REGVAT Nives PON, 10.55 - 11.40 Zbornica
35. SLIVNJAK-RAMUTA Helena (razrednik 3.a) SRE, 8.50 - 9.35 Zbornica
36. ŠKET Kristina TOR, 15.00 - 18.00 Pisarna – izredno izobraževanje
37. ŠTERN Anton SRE, 9.40 - 10.25 Zbornica
38. ŠUMAN Romana (razrednik 3.b) SRE, 10.55 - 11.40 Kabinet (poleg učilnice 8)
39. TISNIKAR Petra PET, 12.35 - 13.20 Zbornica
40. TRAMŠEK Erna/URBANC Tjaša
PON, 8.50 - 9.35 Zbornica
41. TRAMŠEK Tomaž (razrednik 4.a) ČET, 10.55 - 11.40 Zbornica
42. URBANC Tjaša PON, 8.50 - 9.35 Zbornica
43. VESENJAK Polona ČET, 10.55 - 11.40 Pisarna svetoval. službe
44. VOGRINC Bernard TOR, 11.45 – 12.30 Zbornica
45. VRATANAR Bogdana (razrednik 2.e) TOR, 12.35 - 13.20 Zbornica
46. VRBNJAK Damjana ČET, 9.40 - 10.25 Zbornica
47. ZIHERL SAJKO Jolanda (razrednik 1.d) TOR, 8.50 – 9.35 Zbornica
48. ZURC CIZELJ Jelena ČET, 8.50 – 9.35 Zbornica
 

STIKI MED ŠOLO IN STARŠI!

Na šoli želimo vzpostaviti čim boljše sodelovanje med šolo, starši in  dijaki. Učitelji in šolska pedagoginja so prisotni na GOVORILNIH URAH, ki so vsak 1. TOREK V MESECU OD 16.00 DO 17.00 URE. Učitelji so staršem na voljo tudi v dopoldanskem času njihovih govorilnih ur oz. v njihovih prostih terminih.
Roditeljski sestanki so v vsakem ocenjevalnem obdobju, skliče jih razrednik.
Ravnatelj: Anton Krajnc, univ. dipl. ing.